5
  • Koszyk
  • 1.971,61 Zł
  • Koszty wysyłki
  • 24,96 Zł

Klient biznesowy
Elektronikring 1
Miejscowość

Telefon: +49 (0)4422 955-333
e-mail: info@reichelt.de
www.reichelt.de


O0314.1,5 :: Podwójna zworka LC-LC 50/125µ, 1,5 m, OM3, turkusowa

Nr art.: O0314.1,5
Dlugosc kabla:

34,09 Zł




Duplex Jumper LC/SC 50/125µ,1.5 m, OM3, LSZH, aqua

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Ogólnie
    • Technologia
    • OM3
    • Typ
    • Duplex LC/SC patch cable
    • Konstrukcja
    • 50/125 µm
    • Kolor
    • Turquoise
  • Wymiary
    • Dlugosc kabla
    • 1.5 m
  • Wykonanie
    • Typ wtyczki
    • LC <> SC
Kable krosowe LWL to określone składniki międzynarodowo standaryzowanego, zorganizowanego okablowania zgodnie z ISO/IEC11801.
Tradycyjnie w zorganizowanym okablowaniu występuje wiele różnych urządzeń wtykowych, przy czym istotne są następujące: LC, SC, E2000, MPO/MTP
Kabel krosowy LWL stanowi przy tym najkrótsze połączenie pomiędzy pasywnym portem okablowania, a aktywnym portem sieciowym lub połączenie od punktu do punktu dwóch aktywnych portów sieciowych.
Klasy jakości dopuszczają jakościowe rozróżnienie kabli krosowych LWL w zależności od usługi sieciowej

Równoznaczne określenia kabli krosowych:
Kabel sieciowy, kabel łącznikowy, kabel przyłączeniowy, kabel hybrydowy, skoczek, kabel połączeniowy


Cechy charakterystyczne kabli krosowych LWL EFB
Odciążenie wzmocnione za pomocą włókna aramidowego
Pozbawiona halogenów i ognioodporna osłona zgodna z IEC-60754-2, IEC-60332-1 i IEC-61034
Wtyczki EFB LWL spełniają wymagania minimalnej klasy jakości stopnia B/2 zgodnie z IEC-61753-1 dla wtyczek jednomodowych i stopnia A/1 dla wtyczek wielomodowych zgodnie z IEC- 61753-222-2 (Draft)
Sprawdzony w 100% i za pomocą indywidualnego protokołu pomiarowego



Producent : EFB-ELEKTRONIK
Nr artykułu producenta : O0314.1,5
Ciężar opakowania : 0.033 kg
RoHS : zgodne
Dane techniczne
  • Ogólnie
    • Technologia
    • OM3
    • Typ
    • Duplex LC/SC patch cable
    • Konstrukcja
    • 50/125 µm
    • Kolor
    • Turquoise
  • Wymiary
    • Dlugosc kabla
    • 1.5 m
  • Wykonanie
    • Typ wtyczki
    • LC <> SC
Arkusz danych / Instrukcja obsługi
Ostatnio oglądane artykuły:
reichelt printfooter