0
  • winkelwagen
  •  €0,00
  • Verzendkosten
  •  €vanaf5,60

Zakelijke klant
Elektronikring 1
Plaats

Telefoon: +49 (0)4422 955-333
mail: info@reichelt.de
www.reichelt.de


Categorieën

Filteren op

Prijs

 €0 - 0

  • Fabrikant

  • Type

  • Technologie

  • Uitvoering

  • Opbouw

  • Aansluiting

  • Ontwerp

  • Specificaties

  • Kleur


  • LWL dozen + stekkers

  • Pagina 
  •  1 - 16 van 31 artikelen. 
  • Productvergelijking:
  • Sortering:
 
Artikelnummer: LWL KUPPLUNG 1

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    SC / SC duplex

  • Opbouw:

    Ceramic ferrule

  • Kleur:

    Beige

  • Materiaal:

    Plastic housing

 
  • Type:

    Fibre-optic connection line

  • Technologie:

    Fibre glass

  • Uitvoering:

    1.5 m

  • Kleur:

    Black

  • Beschermingsklasse:

    IP65

  • Model:

    opticalCON

 
  • Type:

    Fibre-optic connection line

  • Technologie:

    Fibre glass

  • Uitvoering:

    10 m

  • Kleur:

    Black

  • Beschermingsklasse:

    IP65

  • Model:

    opticalCON

 
Artikelnummer: LWL KUPPLUNG 2

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    SC / SC duplex

  • Opbouw:

    Ferrule, Phosphor-Bronze

  • Specificaties:

    Euromicron

  • Materiaal:

    Metal housing

 
Artikelnummer: LWL KUPPLUNG 3

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    ST multi-mode

  • Opbouw:

    Ferrule, Phosphor-Bronze

 
  • Type:

    Fibre-optic connection line

  • Technologie:

    Fibre glass

  • Uitvoering:

    3 m

  • Kleur:

    Black

  • Beschermingsklasse:

    IP65

  • Model:

    opticalCON

 
Artikelnummer: LWL KUPPLUNG 4

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    ST/SC duplex

  • Opbouw:

    Ferrule, Phosphor-Bronze

  • Aansluiting:

    Multimode

  • Materiaal:

    Plastic housing

 
  • Type:

    Fibre-optic connection line

  • Technologie:

    Fibre glass

  • Uitvoering:

    5 m

  • Kleur:

    Black

  • Beschermingsklasse:

    IP65

  • Model:

    opticalCON

 
Artikelnummer: LWL KUPPLUNG 5

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    ST/SC duplex

  • Opbouw:

    Ferrule, Phosphor-Bronze

  • Aansluiting:

    Multimode

  • Specificaties:

    Euromicron

  • Materiaal:

    Metal housing

 
  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    SC / SC Duplex

  • Opbouw:

    Ceramic ferrule

  • Aansluiting:

    Multimode

  • Kleur:

    violet

 
Artikelnummer: LWL 53334.1

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Duplex

  • Aansluiting:

    Mulitmode

  • Kleur:

    violet

 
Artikelnummer: LWL 53335.1

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Quad

  • Aansluiting:

    Mulitmode

  • Kleur:

    violet

 
Artikelnummer: LWL 53348.31

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Duplex

  • Aansluiting:

    Mulitmode

  • Kleur:

    Beige

 
Artikelnummer: LWL 53352.3V1

  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Quad

  • Aansluiting:

    Mulitmode

  • Kleur:

    Beige

 
  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Quad

  • Aansluiting:

    Singlemode

 
  • Type:

    FOC coupling

  • Uitvoering:

    LC Quad

  • Aansluiting:

    Mulitmode

  • Kleur:

    Turquoise


reichelt printfooter